اجاره آپارتمان در شهرهای پربازدید

تفاوتی نمی کند که قصد خرید، فروش یا اجاره خانه را داشته باشید، ما اینجا هستیم تا با ارائه بهترین و هوشمندترین امکانات روز دنیا، شما را در این مسیر یاری دهیم.

مالک هستید؟

مالک هستید؟

ملک خود را به رایگان در وبسایت و اپلیکیشن آریامرز آگهی نمایید، آن را در معرض دید هزاران مشتری قرار دهید و در سریعترین زمان ممکن معامله کنید.

مشاور املاک هستید؟

مشاور املاک هستید؟

دفتر املاک آنلاین خود را با آدرس URL ویژه، همراه با بسیاری از امکانات تخصصی روز دنیا به رایگان کسب نمایید و از کامل ترین بسته تبلیغاتی مشاوران املاک، با هر بودجه ای بهره مند شوید.

ایده های الهام بخش برای دکوراسیون

ایده های الهام بخش برای دکوراسیون

به هزاران طرح معماری و دکوراسیون منزل دسترسی داشته باشید و با طراحان و معماران آن طرح ها مستقیما در تماس باشید.

درخواست هوشمند ملک

درخواست هوشمند ملک

در هنگام جستجوی خانه، فقط با یک کلیک، درخواست ملک خود را ثبت نمایید تا علاوه بر هوش مصنوعی آریامرز، مشاوران املاک برتر منطقه مورد نظر نیز، به شما در پیدا کردن خانه رویاییتان کمک کنند.

ذخیره جستجو

ذخیره جستجو در آریامرز

با ذخیره جستجو و بدون نیاز به تکرار مجدد آن، با کمک هوش مصنوعی آریامرز، از تمام خانه های جدید، کاهش قیمت یافته، فروخته شده، و خانه هایی که به آنها فیلم تور مجازی و تور سه بعدی اضافه می شود، باخبر گردید.

آریامرز

متخصصین بازار املاک، همه در یک مکان

مشاور خریدار و مشاور فروشنده، معمار ساختمان و طراح دکوراسیون داخلی، ساختمان سازان، فروشندگان و خدمات دهندگان ساخت و ساز، عکاسان ساختمان و دیگر متخصصین در تمام زمینه های املاک را اینجا بیابید.

در ژورنال آریامرز بخوانید

قرارداد اجاره و ۱۰ نکته مهمی که باید قبل از عقد قرارداد بدانید

قرارداد اجاره و ۱۰ نکته مهمی که باید قبل از عقد قرارداد بدانید

امروزه به دلیل افزایش قیمت مسکن و نوسان قیمت­ها بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به جای خرید مسکن آن را اجاره کنند. در فرایند عقد قرارداد اجاره مسکن، موارد متعددی وجود دارد; که باید قبل از اقدام به هر کار این موارد را بررسی کرد. از آنجایی که اجاره مسکن در سال­های اخیر فرایند رو به رشدی داشته است و تعداد مستاجرها بیشتر شده است; پس آگاهی از قوانین اجاره مسکن هم برای صاحبان ملک و هم برای مستاجر ضروری است.

مستاجر در خانه اجاره ای، خرابی‌های معمول و مجاز

مستاجر در خانه اجاره ای، خرابی‌های معمول و مجاز

چند وقت است به عنوان مستاجر در خانه اجاره ای خود سکونت دارید؟ یک ماه؟ یک سال؟ آیا می‌توانید به خاطر آورید که در هنگام ورود، هر چیز دقیقا در چه وضعیتی بوده است؟ انتظار می‌رود که در طول سکونت شما، بعضی از اشیا به مرور آسیب ببینند. اما این اشیا شامل چه چیزهایی می‌شوند؟
دانستن این که چه مواردی از فرسودگی وسایل ناشی از استفاده می‌شوند و چه مواردی نه، در هنگام تخلیه خانه بسیار ضروری است. در اینجا، علت اهمیت آن و مواردی که در این مقوله جای می‌گیرند را توضیح‌ می‌دهیم.

اجاره خانه و آپارتمان، اجاره نامه و تجربه اولین اجاره نشینی

اجاره خانه و آپارتمان، اجاره نامه و تجربه اولین اجاره نشینی

اجاره خانه و آپارتمان و رفتن به اولین ملک اجاره‌ای می‌تواند یک تجربه هیجان‌انگیز و در عین حال، دلهره‌آور باشد. مطمئناً چیزهای زیادی است که باید به آن‌ها فکر کنید. از اطمینان حاصل کردن راجع به انتخاب خانه مناسب تا دانستن این که چگونه از حقوق خود به عنوان مستاجر دفاع کنید. پس کسب اطلاعاتی مفید درباره نحوه پیدا کردن خانه ایده‌آل، حقوق و مسئولیتهای خود به عنوان مستاجر و کارهایی که باید بلافاصله پس از ورود به خانه انجام دهید از اهمیت زیادی برخوردار است.