با ۵۰۰ میلیون رهن کجای تهران دنبال خانه باشیم؟

امروز نگاهی به قیمت اجاره خانه با ۵۰۰ میلیون تومان در مناطق مختلف تهران داشته‌ایم تا ببینیم که با این مبلغ در چه مناطقی می‌توان خانه اجاره کرد.

با ۵۵ میلیون کجای تهران می‌توان خانه اجاره کرد؟

خبر آنلاین – ۲۲ آبان ۱۴۰۲

اگر به دنبال واحد با ۵۰۰ در مناطق مختلف تهران هستید گزارش امروز ما را از دست ندهید.اگر قصد اجاراه واحد ۱خوابه در مجیدیه دارید یک واحد با متراژ ۶۵ متر که دارای تمام امکانات است را با مبلغی بالغ‌ بر ۵۰۰ میلیون تومان رهن کنید.

واحد دیگر با متراژ ۵۵ متر که ۱ خوابه است و انباری و ۲۰ ساله است را در ستارخان با ودیعه ۵۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.همچنین واحد دیگر ۱۲ ساله با متراژ ۵۳ متر که دارای ۱ اتاق خواب،انباری و آسانسور است در تهران‌نو این واحد را با رهن کامل ۵۰۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۶۲ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که ۱۶ ساله است و ۱ اتاق خواب دارد باید ۵۰۰ میلیون تومان برای این واحد در پاتریس لومومبا پرداخت کنید.

اگر واحدی بزرگتری می‌خواهید باز واحدی که ۱۰۰ متر است را می‌توانید با رهن کامل ۵۰۰ میلیون تومان در یافت‌آباد برای اجاره آگهی شده است.

یاخچی آباد یکی از محله هایی می باشد که در جنوب تهران واقع شده و دارای یک سری امکانات می باشد طوری که همه ی ساکنان در آرامش قرار بگیرند. محله‌ی یاخچی آباد تهران یکی از محله های پایین شهر می باشد و به نظام آباد و خانی آباد نزدیک می باشد. این شهر در منطقه ۱۶ تهران واقع گردیده است و به محله هایی همچون نازی آباد و خانی آباد نزدیک است، اگر قصد اجاره خانه در یاخچی‌آباد را دارید یک واحد ۷۵ متری دارای ۲ اتاق خواب و ۱۳ساله را با رهن کامل ۵۰۰ میلیون تومان در یاخچی‌آباد قیمت گذاری شده است.

بیشتر بخوانید: آخرین خبرها از پرداخت وام ساخت مسکن

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد دو خوابه در مناطق صادقیه و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای رهن نیازمند هستید.

با توجه به سال ساخت،منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه رهن کامل خانه با ۵۰۰ میلیون تومان در مناطق مختلف تهران به دست می آورید.

رهن کامل خانه با ۵۰۰ میلیون تومان

مجیدیه ۶۵ ۱خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۰ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

ستارخان ۵۵ ۱خوابه،انباری ۱۳۸۲ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

تهران‌نو ۵۳ ۱خوابه،آسانسور،انباری ۱۳۹۰ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

پاتریس لومومبا ۶۲ ۱خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۸۶ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

یافت‌آباد ۱۰۰ – ۱۳۹۶ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

خانی‌آباد نو ۷۰ ۲خوابه ۱۳۸۲ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

طیب ۸۰ ۲خوابه،آسانسور ۱۳۹۵ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

یاخچی‌آباد ۷۵ ۲خوابه ۱۳۸۹ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

جنت‌آباد شمالی ۶۵ ۲خوابه،انباری ۱۳۸۲ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

مجیدیه ۵۰ ۲خوابه ۱۳۸۹ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

افزایش اجاره بهای آپارتمان‌های زیر 60 متر در تهران

اقتصاد نیوز – ۲۰ آبان ۱۴۰۲

اقتصادنیوز: در حالی که عرضه آپارتمان‌‌‌های ریزمتراژ و به طور کلی عرضه جدید به بازار مسکن تهران تحت‌تاثیر رکود چند ساله در بازار ساخت‌وساز، محدودتر شده است، اختلاف قیمتی بین واحدهای ریزمتراژ و واحدهای بزرگ‌تر بیشتر از قبل شده است.

به گزارش اقتصادنیوز روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: در این میان رشد شدید قیمت مسکن و اجاره‌‌‌بها به‌خصوص طی دو سال گذشته تقاضا برای اجاره و خرید آپارتمان‌‌‌های نقلی و  ریزمتراژ را افزایش داده است و این موضوع نیز از جمله دلایلی است که باعث افزایش سطح اختلاف قیمت و بهای اجاره این آپارتمان‌‌‌ها با واحدهای بزرگ‌تر شده است.

 

اجاره خانه در شرق تهران؛ واحد مناسب برای دو نفر چند؟

فرارو – ۲۱ آبان ۱۴۰۲

امروز نگاهی به قیمت رهن کامل آپارتمان نقلی در مناطق مختلف تهران داریم و بررسی می‌کنیم با چه مشخصاتی می‌توان یک خانه نقلی رهن کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، اگر به دنبال واحد نقلی با رهن کامل در مناطق مختلف تهران هستید گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاره واحد نقلی در نارمک دارید یک واحد که ۴۵ متر است و دارای تمام امکانات است را با مبلغی بالغ ۴۰۰ میلیون تومان رهن کنید.

واحد دیگر با متراژ ۵۰ متر که یک خوابه است و انباری، پارکینگ و ۱۷ ساله است را در پیروزی با ودیعه ۴۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر ۱۸ ساله با متراژ ۵۲ متر که دارای یک اتاق خواب، انباری است در آهنگ این واحد را با رهن کامل ۳۸۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۶۵ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که ۹ ساله است و یک اتاق خواب دارد باید ۵۰۰ میلیون تومان برای این واحد در شکوفه پرداخت کنید.

اگر واحدی ۵۱ متری می‌خواهید باز واحدی که ۱ اتاق خواب دارد را می‌توانید با رهن کامل ۴۵۰ میلیون تومان در شکوفه برای اجاره آگهی شده است.

اگر در میدان شهدا به دنبال خانه نقلی هستید باز یک واحد با متراژ ۵۰ متر که یک اتاق خواب دارد و ۱۶ ساله است را در میدان شهدا با رهن کامل ۴۱۵ میلیون تومان در میدان شهدا قیمت گذاری شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد نقلی در مناطق مختلف تهران و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای رهن نیازمند هستید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

سخن نهایی

در این متن نمونه‌هایی از اجاره خانه با ۵۰۰ میلیون را بررسی کردیم. شما می‌توانید با توجه به متراژ، تعداد اتاق، سال ساخت، منطقه و امکانات واحد بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment